Kontakt

Stephen Hwang, ordförande för rektorsgruppen
Epost: stephen.hwang@hh.se
Telefon: 035 – 16 71 50

Pernilla Nilsson, ordförande för prorektorsgruppen
Epost: pernilla.nilsson@hh.se
Telefon: 070 – 835 27 72

Erika Söderstjerna, koordinator
Epost: erika.soderstjerna@rektor.lu.se
Telefon: 046 – 222 92 58, 076 – 136 15 11

Oskar Johansson, koordinator
Epost: oskar.johansson@stu.lu.se
Telefon: 046 – 222 71 22

Jeffrey Armstrong, koordinator
Epost: jeffrey.armstrong@lth.lu.se
Telefon: 046 – 222 71 03

Rickard Eksten, Brysselrepresentant
Epost: rickard.eksten@fsi.lu.se
Telefon: 0032 – 470 57 39 12

Caroline Sundberg, Brysselrepresentant
Epost: caroline.sundberg@fsi.lu.se
Telefon: 0032 – 456 41 61 36